АФНУ
31
Рік досвіду
1
Верифікована рекомендація
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2041
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (1)

  • 42 000 $
    661 $/м²

    Світла вул., (Будинок 3)

    2 кімнати
    64 / 38 / 14 м²
    поверх 25 з 26
    2023 рік побудови
    2 дні тому
    Якщо ви ще не втілили свою мрію зробити ремонт у власній квартирі це ваш шанс Продається 2-кімнатна квартира з панорамним видом на ліс біля метро ЖК Східна Брама, Світла 3д. 10 хвилин пішки до станції метро Бориспільська Ідеальна квартира для життя чи інвестиції Пропонується простора 2-кімнатна квартира площею 63,5 м² у сучасному житловому комплексі поряд із лісом. Квартира знаходиться на 25 поверсі 25-поверхового будинку (є технічний поверх), завдяки чому відкривається приголомшливий панорамний вид на ліс - красиві заходи сонця і максимум світла щодня. Ціна: 42 000 $ Основні характеристики Загальна площа - 63,5 м ² Житлова площа - 38 м ² Стан – після будівельників Усі комунікації...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?